Kaya Palazzo

Odalar

Superior Oda

Superior Oda

Kapasite:
3
1 Kişi /1 Gecelik Sorunuz
Modern dağ konsepti ile dekorasyon.Fiyatlarımıza Ulaşim Dahildir

Kaya Palazzo Hakkında Genel Bilgi

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort

Bolu Kartalkaya mevkiinde konforlu ve lüks bir kayak tatiline ne dersiniz? Eşsiz manzarası, büyük pistleri, bitmeyen eğlenceleri ile Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, size unutulmaz bir tatil deneyimi sunacak.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’a Ulaşım

25 bin metrekarelik alana kurulu tesisi ve 139 odası ile misafirlerini bekleyen Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, Bolu şehir merkezine 40 km uzaklıkta bulunuyor. Tesisin Esenboğa Havalimanı’na uzaklığı 190 km iken, Sabiha Gökçen Havalimanı’na uzaklığı ise 271 km.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort Genel Özellikler

Kartalkaya kayak otelleri arasında konforu ve sunduğu eşsiz hizmeti ile müşteri deneyiminde farklı bir boyut getiren Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, kayak tutkunları için 7 adet lift ve 11 adet pisti müşterilerine ücretsiz sunuyor.

 

Açık büfe yerine farklı lezzetleri tatmak isterseniz a la carte restoranda akşam yemeğinizin tadını çıkarmanız mümkün. Bununla birlikte tesisin en önemli farklarından biri de cumartesi akşamları düzenlenen kar partileri. Pistin üzerinde sıcak şarap içerken sucuk ekmek ikramının tadını çıkarmak ve hatta bu gösteri sürecinde Nazlı Pisti’nde gece kayağı yapmak istiyorsanız Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort tam size göre!

Otelde sunulan hizmetler bununla da sınırlı kalmıyor. Dilerseniz spa ve wellness bölümünden faydalanabilir, Uzakdoğu masaj salonu, güzellik merkezi, fitness, hamam, sauna, buhar odası gibi hizmetleri deneyebilirsiniz. Aynı zamanda ısıtmalı kapalı havuzu da kullanarak harika bir tatil deneyimi yaşama şansına erişebilirsiniz.

Aynı zamanda çocuk dostu olan otelde, ücretli bakıcıların gözetiminde hizmet veren oyun alanlarında çocuğunuzun da harika bir tatil geçirdiğinden emin olabilirsiniz.

 

Fiyata Dahil Olanlar

 • Gün sayısı kadar ücretsiz sınırsız ski-pass
 • 8 adet lift ve tüm pistler
 • Ulaşim
 • Tam pansiyon plus konaklama
 • Otobüste ikramlar
 • Rehberlik
 • Garanti bankası ve tüm Bonus kartlar ayrıca  işbankası- akbank kartlarına vade farksız 3 taksit


Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Ekipman kiralama
 • Mola yerlerindeki yiyecekler
 • Egitimler
 • Kisisel harcamalar

Yorumlar

Yorum ekleyin

İptal Koşulları

KATILIMCI tarafından İPTAL KOŞULLARI

 • KATILIMCI, GÜNÜBİRLİK turlarımız için rezervasyonlarını-kayıtlarını, en geç tur gününden 1 gün öncesi akşam saat 20:00'ye kadar yaptırmalıdır. Katılımcı, rezervasyonunu-kaydını yaptırdığı tura gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava koşulları turun katılımcı tarafından iptali için geçerli sebep değildir. Katılımcı rezervasyonunu kaydettirdiği turun ücretini ödemeyi kabul etmiş sayılır ve iptalini yaptırmadan tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirmelidir (uyuya kaldım-saat çalmadı-akşam midem bozuldu ve benzeri durumlar). KATILIMCI, GÜNÜBİRLİK turlarımız için yaptırmış olduğu rezervasyonlarını-kayıtlarını, tur tarihinden 1 gün öncesi sabah saat 10:00'a kadar Radikaltur yetkililerini arayarak iptal edebilir ve ücretlerinin tamamı iade edilir.
 • KATILIMCI, YATILI turlarımız için rezervasyonlarını-kayıtlarını, tur gününden en az 5 gün öncesine kadar yaptırmalıdır (aksi durumda oda bulabilme ihtimalimiz oldukça azalır). Rezervasyonunu yaptırdığı turun ödemesini en geç kayıt tarihinin ertesi günü saat 12:00'ye kadar yapmalıdır aksi durumda RadikalTUR bu rezervasyonu iptal hakkına sahiptir. Katılımcı, rezervasyonunu-kaydını yaptırdığı tura gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava koşulları turun katılımcı tarafından iptali için geçerli sebep değildir. Katılımcı rezervasyonunu kaydettirdiği turun ücretini ödemeyi kabul etmiş sayılır ve iptalini yaptırmadan tura katılmasa bile ödemenin tamamını gerçekleştirmelidir (uyuya kaldım-saat çalmadı-akşam midem bozuldu ve benzeri durumlar). KATILIMCI, CUMA-PAZAR YATILI turlarımız için yaptırmış olduğu rezervasyonlarını-kayıtlarını, otobus hareket saatinden 7 gün öncesine kadar Radikal tur yetkililerini arayarak iptal edebilir ve ücretlerinin tamamı iade edilir.Özel dönemlerde(somestre,yilbasi) iptal süresi tur tarihinden 10 gün öncesidir..
   

 Radikal TUR tarafından İPTAL KOŞULLARI

 • RadikalTUR, gidilecek olan bölgeden, yol ve hava şartları hakkında edindiği bilgiler doğrultusunda, katılımcıların güvenliği için turun iptalini yapabilir. Bu durumda tüm katılımcılara aldığı ücretlerin tamamını öder.
 • RadikalTUR, katılımcı sayısının yetersizliği nedeniyle turun iptalini yapamaz, ancak 1 otobüsden fazlasını da açmaktan kaçınabilir. Yani turlarımız kesin hareketlidir.
 • RadikalTUR, tur esnasında hava ve yol koşullarına göre güvenliği ön planda tutmak için programda amacı bozmayacak her türlü değişikliği yapabilir ve bu değişikliklerden doğacak gecikmelerden de sorumlu değildir. Katılımcıların, kaybolması, yaralanması, ekipmanının zarar görmesi, RadikalTUR'un sorumluluğu değildir. Bununla beraber RadikalTUR, katılımcının güvenliği için bu tarz olayları gerekli merciilere bildirmelidir. Kayak turlarımıza iştarek eden katılımcılar kayak sporunun riskli bir spor oldugunu ve riskin kendisine ait oldugu bilir..

Önemli Bilgiler

Radikaltur olarak yıllardır siz degerli kayak severlerin beklentilerini düşünerek programlar yaptık.Hareket saatlerimiz sabaha karşı oldugu için saat 9:00 gibi kayak merkezine ulaşiyoruz ve kayak zamanından kaybetmeden kayağa başlıyorsunuz.Aynı şekilde dönüş saatimizde akşam 17:00 gibi oldugu için son günde de zaman kaybı yaşamıyorsunuz.1 gün fazla kayak yapma imkanı bulursunuz.Giris günü akşam yemeği ile başlar çıkış günü öğle yemeği ile son bulur..

Giriş saati : 14:00
Çıkıs saati : 12:00

ilk gün odalar musait oldugunda odanız hemen verilir.değilse ski-passlarınızı verilir.hemen kayaga cıkabilirsiniz.Öğlen yemek den sonrada odanızı almıs olursunuz.Bu konuda dikkat etmemiz gereken en önemli konu sudur;Herkes sabah geldiğinde odasını almak ister.Ama otel 1 gun öncesinden dolu olabilir bu sebeple oda bosaltma saati 12:00 dir odaların boşaltılması temizlemnesi bir zaman almaktadir.Bunun için en gec 14:00 kadar beklemeniz gerekmektedir.Aynı sekilde cıkıs günü saat 12:00 odanızı bosaltmanızı gerekmektedir.Yine aynı sekilde valizlerinizi valiz odasına koyup akşam donüş saatine kadar kayak yapabilirisiniz.

Hareket/Yer ve Saatler

03:30 Ataköy Atrium Camii Önü
04:00 Akmerkez Ulus Kapısı
04:30 Kadıköy Evledirme Dairesi(Hasanpaşa)
16:45 Kartalkaya Dönüş..
Otobuslerimiz 2015-2016 model mercedes neoplan otobuslerdir.kaptanlarımız dağ yolunda son derece tercümeli
ve zincir takma sorumlulugu sahiplerdir.
Hareket saatlerimizden 15 dakika once hazir olmanizi önemle rica ederiz.

Önemli not: Otobus koltuk düzeni belirli bir sisteme gore yapilmaktadir. Kesinlikle koltuk garantisi verilmez.(ön taraf.arka taraf,cam kenarı,koridor vs vs)