Dorukkaya Otel

Odalar

Standart Oda

Standart Oda

Kapasite:
4
1 Kişi /1 Gecelik Sorunuz

1 adet büyük yatak -1 adet açılır kanepe yada 2 kişilik ranzadan oluşur-Banyo-pist ve dağ manzaralı.Fiyatlarımıza ulaşim dahildir.Vade farksız 3 taksit imkanı

Superior Oda

Superior Oda

Kapasite:
4
1 Kişi /1 Gecelik Sorunuz

1 adet büyük yatak- 1 adet küçük yatak-1 adet açılır kanepe-Banyo-pist ve dağ manzaralı.Fiyatlarımıza ulaşim dahildir.Vade farksız 3 taksit

Dorukkaya Otel Hakkında Genel Bilgi

Türkiye’nin ilk kayak merkezlerinden biri ve bugünün en popüleri olan DorukKaya Ski & Mountain Resort, çam ormanları arasında, sonsuz beyazlığın ortasında renkli, çılgın eğlenceler ve sınırsız heyecanlar sunan, dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezidir.

Bolu Kartalkaya’daki konumu itibariyle İstanbul ve Ankara’dan kısa sürede ve kolaylıkla ulaşılabilen DorukKaya Ski & Mountain Resort, kış sporları keyfini güvenceye alan kar makineleriyle mükemmel bir kış tatili merkezidir.

Türkiye’nin en iyi kayak pistlerinin bulunduğu bir alan üzerinde yer alan DorukKaya Ski & Mountain Resort, projesi Avusturyalı mühendisler tarafından yapılan Türkiye’nin ilk snowpark tesisleri ile kayak ve snowboard tutkunları için vazgeçilmez bir buluşma noktasıdır.

 • Hareket/Yer ve Saatler
 • 03:30 Ataköy Atrium Camii Önü
  04:00 Akmerkez Ulus Kapısı
  04:30 Kadıköy Evledirme Dairesi(Hasanpaşa)
  16:45 Kartalkaya Dönüş..
 • Hareket saatlerimizden 15 dakika önce hazir olmanizi önemle rica ederiz.
 • Otobüslerimiz 2015-2016 model mercedes neoplan vb otobüslerdir.Kaptanlarımız dağ yolunda son derece tercübeli ve zincir takma sorumluluğuna sahiplerdir.
 • Önemli not: Otobus koltuk düzeni belirli bir sisteme gore yapilmaktadir. Kesinlikle koltuk garantisi verilmez.(ön taraf,arka taraf,cam kenarı,koridor vs vs)

Fiyata Dahil Olanlar

 • Gün sayısı kadar ücretsiz sınırsız ski-pass
 • 8 adet lift ve tüm pistler
 • Ulaşim
 • Her şey dahil Konsept 
 • Rehberlik
 • Garanti bankası ve tüm Bonus kartlara ayrıca  işbankası- Finansbank kartlarına vade farksız 3 taksit

 


Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Ekipman kiralama
 • Mola yerlerindeki yiyecekler
 • Egitimler
 • Kisisel harcamalar
 • %2 Konaklama vergisi (Giriş esnasında otel tarafından tahsil eilecektir.)

Yorumlar

Yorum ekleyin

İptal Koşulları

KATILIMCI tarafından İPTAL KOŞULLARI

 • KATILIMCI, GÜNÜBİRLİK turlarımız için rezervasyonlarını-kayıtlarını, en geç tur gününden 1 gün öncesi akşam saat 20:00'ye kadar yaptırmalıdır. Katılımcı, rezervasyonunu-kaydını yaptırdığı tura gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava koşulları turun katılımcı tarafından iptali için geçerli sebep değildir. Katılımcı rezervasyonunu kaydettirdiği turun ücretini ödemeyi kabul etmiş sayılır ve iptalini yaptırmadan tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirmelidir (uyuya kaldım-saat çalmadı-akşam midem bozuldu ve benzeri durumlar). KATILIMCI, GÜNÜBİRLİK turlarımız için yaptırmış olduğu rezervasyonlarını-kayıtlarını, tur tarihinden 1 gün öncesi sabah saat 10:00'a kadar Radikaltur yetkililerini arayarak iptal edebilir ve ücretlerinin tamamı iade edilir.
 • KATILIMCI, YATILI turlarımız için rezervasyonlarını-kayıtlarını, tur gününden en az 5 gün öncesine kadar yaptırmalıdır (aksi durumda oda bulabilme ihtimalimiz oldukça azalır). Rezervasyonunu yaptırdığı turun ödemesini en geç kayıt tarihinin ertesi günü saat 12:00'ye kadar yapmalıdır aksi durumda RadikalTUR bu rezervasyonu iptal hakkına sahiptir. Katılımcı, rezervasyonunu-kaydını yaptırdığı tura gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava koşulları turun katılımcı tarafından iptali için geçerli sebep değildir. Katılımcı rezervasyonunu kaydettirdiği turun ücretini ödemeyi kabul etmiş sayılır ve iptalini yaptırmadan tura katılmasa bile ödemenin tamamını gerçekleştirmelidir (uyuya kaldım-saat çalmadı-akşam midem bozuldu ve benzeri durumlar). KATILIMCI, CUMA-PAZAR YATILI turlarımız için yaptırmış olduğu rezervasyonlarını-kayıtlarını, otobus hareket saatinden 7 gün öncesine kadar Radikal tur yetkililerini arayarak iptal edebilir ve ücretlerinin tamamı iade edilir.Özel dönemlerde(somestre,yilbasi) iptal süresi tur tarihinden 10 gün öncesidir..
   

 Radikal TUR tarafından İPTAL KOŞULLARI

 • RadikalTUR, gidilecek olan bölgeden, yol ve hava şartları hakkında edindiği bilgiler doğrultusunda, katılımcıların güvenliği için turun iptalini yapabilir. Bu durumda tüm katılımcılara aldığı ücretlerin tamamını öder.
 • RadikalTUR, katılımcı sayısının yetersizliği nedeniyle turun iptalini yapamaz, ancak 1 otobüsden fazlasını da açmaktan kaçınabilir. Yani turlarımız kesin hareketlidir.
 • RadikalTUR, tur esnasında hava ve yol koşullarına göre güvenliği ön planda tutmak için programda amacı bozmayacak her türlü değişikliği yapabilir ve bu değişikliklerden doğacak gecikmelerden de sorumlu değildir. Katılımcıların, kaybolması, yaralanması, ekipmanının zarar görmesi, RadikalTUR'un sorumluluğu değildir. Bununla beraber RadikalTUR, katılımcının güvenliği için bu tarz olayları gerekli merciilere bildirmelidir. Kayak turlarımıza iştarek eden katılımcılar kayak sporunun riskli bir spor oldugunu ve riskin kendisine ait oldugu bilir..

Önemli Bilgiler

Radikaltur olarak yıllardır siz degerli kayak severlerin beklentilerini düşünerek programlar yaptık.Hareket saatlerimiz sabaha karşı oldugu için saat 9:00 gibi kayak merkezine ulaşiyoruz ve kayak zamanından kaybetmeden kayağa başlıyorsunuz.Aynı şekilde dönüş saatimizde akşam 17:00 gibi oldugu için son günde de zaman kaybı yaşamıyorsunuz. 1 gün fazla kayak yapma şansı bulursunuz.İlk gün akşam yemeği ile başlar son gün öğle yemeği ile biter..

Giriş saati : 14:00
Çıkıs saati : 12:00

ilk gün odalar musait oldugunda odanız hemen verilir.değilse ski-passlarınızı verilir.hemen kayaga cıkabilirsiniz.Öğlen yemek den sonrada odanızı almıs olursunuz.Bu konuda dikkat etmemiz gereken en önemli konu sudur;Herkes sabah geldiğinde odasını almak ister.Ama otel 1 gun öncesinden dolu olabilir bu sebeple oda bosaltma saati 12:00 dir odaların boşaltılması temizlemnesi bir zaman almaktadir.Bunun için en gec 14:00 kadar beklemeniz gerekmektedir.Aynı sekilde cıkıs günü saat 12:00 odanızı bosaltmanızı gerekmektedir.Yine aynı sekilde valizlerinizi valiz odasına koyup akşam donüş saatine kadar kayak yapabilirisiniz.

Hareket/Yer ve Saatler

03:30 Atakoy Atrium
04:00 Akmerkez Ulus Kapısı
04:30 Kadıköy Evledirme Dairesi(Hasanpaşa)
16:45 Kartalkaya Dönüş
Otobuslerimiz 2015-2016 model mercedes neoplan otobuslerdir.kaptanlarımız dağ yolunda son derece tercümeli
ve zincir takma sorumlulugu sahiplerdir.
Hareket saatlerimizden 15 dakika once hazir olmanizi önemle rica ederiz.

Önemli not: Otobus koltuk düzeni belirli bir sisteme gore yapilmaktadir. Kesinlikle koltuk garantisi verilmez.(ön taraf.arka taraf,cam kenarı,koridor vs vs)