RADİKAL TUR

Kayak turlarımıza 1994 senesinde günübirlik tur olarak Bolu-Kartalkaya ya yaptık.
O tarihlerde hiçbir firma yada kişiler bu tür turlar düzenlemiyordu.Bu bakımdan cok büyük talebi bareberinde getirdi.2000 senesine kadar sadece pazar günleri  olan turlarımızı daha sonra c.tesi günübirlik ve c.tesi  1 gece konaklamalı olarak geliştirdik.İlk yıllarda senede 1000 kişi civarında kişiyi kayaga götürürken 2000 senesinden sonra tur çeşitlerimizi artmasıyla  4000 kişiye ulaştık.2005 yılına kadar sadece haftasonları olan turlarımızı haftaiçi p.tesi ve çarşamba günlerini ekleyerek geliştirdik.
Daha sonra türkiyenin(davraz,uludag,Erciyes) ve avrupanın(Avusturya,Bulgaristan ,Fransa) çeşitli kayak merkezlerine  yüzlerce kayakcı götürdük.
Kayaga götürmüş oldugumuz kişi sayısı her sene artarak devam etti.Sadece haftasonları bizim turlarımızla gelen kişi sayısında ciddi artışlar olunca oteller  ayrı kayak odaları, kayak dolapları yapmak zorunda kaldılar.
2006 senesinde Radikal tur olarak bir sezonda 6000 kişiye ulaştık.Bu kişi sayıları otel işletmecilerinin bize bakışlarını değiştirdi.
2007 yılında Kartal otel a.ş günübirlik kayak odası ve bilet (ski-pass)satısını firmamıza verdi.
2008 yılında firmamızın danışmanlık  desteği ile kartal otel ve grandkartal pistlerinde Türkiye hatta balkanların en büyük snowparkı yapıldı…
2009 yılında turlarımız haftanın hergünü yaparak 8000 kişiyi kayağa götürmeye başladık…
2005 yılından itibaren yaz aylarında alaçatıya windsurf turları yapmaya başladık.yüzlerce kişiye windsurf ve kitesurf öğrettik.
Bahar aylarında rafting yaptırtık..
2011 yılında gökçeadaya kendi windsurf ve kitesurf okulumuzu açarak hizmetlerimize devam ettik.

1994 yılında 20-30 kişi ile  hobi olarak başlamıs oldugumuz turlarımızda izlemiş oldugumuz dogru,dürüst,ve kaliteli hizmet politası ile büyüdük ve spor turlarında uzman acenta olduk..
Çünkü biz kayakcı ve sörfçünün ne istediğini biliyoruz..
Radikaltur müşteri memnuyeti , dürüst işletme prensibi, siz değerli misafirlerimize verdiğimiz önemle 18 senelik tercube ve dinamik kadromuzda hep yanınızdayız