Grand Kartal Otel

Odalar

Standart Oda

Standart Oda

Kapasite:
4
1 Kişi /1 Gecelik Sorunuz

2 çift kişilik yatak, 1 adet açılır kanepe.Fiyatlarımıza Ulaşim Dahildir

Deluxe Oda

Deluxe Oda

Kapasite:
3
1 Kişi /1 Gecelik Sorunuz

1 çift kişilik yatak, 1 adet açılır kanepe.Fiyatlarımıza Ulaşim Dahildir

Grand Kartal Otel Hakkında Genel Bilgi

Kartalkaya İstanbul’a 3, Ankara’ya 2 saat uzaklıktaki Bolu’da yer almaktadır. Bolu’nun çok sayıda doğal güzelliğinden biri olan Kartalkaya Dağı, kış turizminin Türkiye’deki öncüsüdür.
 Deniz seviyesinden 2000 metre yükseklikte bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi, Türkiye’deki diğer dağların aksine kayakçılara oldukça sakin, huzurlu ve kaliteli bir ortam sunar.
 Kar kalitesiyle Türkiye’de bir numara olan Kartalkaya’da, 1978’de özel olarak konumlandırılmış Grand Kartal Otel pistleri Türkiye’de bir numaradır.

Fiyata Dahil Olanlar

 • Gün sayısı kadar sınırsız ski-pass
 • 8 adet lift ve tüm pistler
 • Ulaşim
 • Her sey dahil konaklama
 • Otobüste ikramlar
 • Rehberlik
 • Garanti bankası ve tüm Bonus kartlara ayrıca  işbankası- akbank kartlarına vade farksız 3 taksit


Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Ekipman kiralama
 • Mola yerlerindeki yiyecekler
 • Egitimler
 • Kisisel harcamalar

Yorumlar

Yorum ekleyin

İptal Koşulları

KATILIMCI tarafından İPTAL KOŞULLARI

KATILIMCI, GÜNÜBİRLİK turlarımız için rezervasyonlarını-kayıtlarını, en geç tur gününden 1 gün öncesi akşam saat 20:00ye kadar yaptırmalıdır. Katılımcı, rezervasyonunu-kaydını yaptırdığı tura gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava koşulları turun katılımcı tarafından iptali için geçerli sebep değildir. Katılımcı rezervasyonunu kaydettirdiği turun ücretini ödemeyi kabul etmiş sayılır ve iptalini yaptırmadan tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirmelidir (uyuya kaldım-saat çalmadı-akşam midem bozuldu ve benzeri durumlar). KATILIMCI, GÜNÜBİRLİK turlarımız için yaptırmış olduğu rezervasyonlarını-kayıtlarını, tur tarihinden 1 gün öncesi sabah saat 10:00a kadar Radikaltur yetkililerini arayarak iptal edebilir ve ücretlerinin tamamı iade edilir.
KATILIMCI, YATILI turlarımız için rezervasyonlarını-kayıtlarını, tur gününden en az 5 gün öncesine kadar yaptırmalıdır (aksi durumda oda bulabilme ihtimalimiz oldukça azalır). Rezervasyonunu yaptırdığı turun ödemesini en geç kayıt tarihinin ertesi günü saat 12:00ye kadar yapmalıdır aksi durumda RadikalTUR bu rezervasyonu iptal hakkına sahiptir. Katılımcı, rezervasyonunu-kaydını yaptırdığı tura gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava koşulları turun katılımcı tarafından iptali için geçerli sebep değildir. Katılımcı rezervasyonunu kaydettirdiği turun ücretini ödemeyi kabul etmiş sayılır ve iptalini yaptırmadan tura katılmasa bile ödemenin tamamını gerçekleştirmelidir (uyuya kaldım-saat çalmadı-akşam midem bozuldu ve benzeri durumlar). KATILIMCI, HAFTAİÇİ YATILI turlarımız için yaptırmış olduğu rezervasyonlarını-kayıtlarını, otobüs hareket saatinden 7 gün öncesine kadar Radikal tur yetkililerini arayarak iptal edebilir ve ücretlerinin tamamı iade edilir.Özel dönemlerde(somestre,yilbasi) iptal süresi tur tarihinden 10 gün öncesidir..

Radikal TUR tarafından İPTAL KOŞULLARI

RadikalTUR, gidilecek olan bölgeden, yol ve hava şartları hakkında edindiği bilgiler doğrultusunda, katılımcıların güvenliği için turun iptalini yapabilir. Bu durumda tüm katılımcılara aldığı ücretlerin tamamını öder.
RadikalTUR, katılımcı sayısının yetersizliği nedeniyle turun iptalini yapamaz, ancak 1 otobüsden fazlasını da açmaktan kaçınabilir. Yani turlarımız kesin hareketlidir.
RadikalTUR,tur esnasında hava ve yol koşullarına göre güvenliği ön planda tutmak için programda amacı bozmayacak her türlü değişikliği yapabilir ve bu değişikliklerden doğacak gecikmelerden de sorumlu değildir. Katılımcıların, kaybolması, yaralanması, ekipmanının zarar görmesi, RadikalTURun sorumluluğu değildir. Bununla beraber RadikalTUR, katılımcının güvenliği için bu tarz olayları gerekli merciilere bildirmelidir. Kayak turlarımıza iştarek eden katılımcılar kayak sporunun riskli bir spor oldugunu ve riskin kendisine ait oldugu bilir..

Önemli Bilgiler

Radikaltur olarak yıllardır siz degerli kayak severlerin beklentilerini düşünerek programlar yaptık.Hareket saatlerimiz sabaha karşı oldugu için saat 9:00 gibi kayak merkezine ulaşiyoruz ve kayak zamanından kaybetmeden kayağa başlıyorsunuz.Aynı şekilde dönüş saatimizde akşam 17:00 gibi oldugu için son günde de zaman kaybı yaşamıyorsunuz..Yani normal olması gerekenden  1 gün fazla kayak yapma imkanı bulursunuz.Giriş günü akşam yemeği ile başlar, çıkış günü yemeği ile son bulur.

Giriş saati : 14:00
Çıkıs saati : 12:00

ilk gün odalar musait oldugunda odanız hemen verilir.değilse ski-passlarınızı verilir.hemen kayaga cıkabilirsiniz.Öğlen yemek den sonrada odanızı almıs olursunuz.Bu konuda dikkat etmemiz gereken en önemli konu sudur;Herkes sabah geldiğinde odasını almak ister.Ama otel 1 gun öncesinden dolu olabilir bu sebeple oda bosaltma saati 12:00 dir odaların boşaltılması temizlemnesi bir zaman almaktadir.Bunun için en gec 14:00 kadar beklemeniz gerekmektedir.Aynı sekilde cıkıs günü saat 12:00 odanızı bosaltmanızı gerekmektedir.Yine aynı sekilde valizlerinizi valiz odasına koyup akşam donüş saatine kadar kayak yapabilirisiniz.

Hareket/Yer ve Saatler

03:30 Ataköy Atrium Camii Önü
04:00 Akmerkez Ulus Kapısı
04:30 Kadıköy Evledirme Dairesi(Hasanpaşa)
16:45 Kartalkaya Dönüş..
Otobuslerimiz 2015-2016 model mercedes neoplan otobuslerdir.kaptanlarımız dağ yolunda son derece tercümeli
ve zincir takma sorumlulugu sahiplerdir.
Hareket saatlerimizden 15 dakika once hazir olmanizi önemle rica ederiz.

Önemli not: Otobus koltuk düzeni belirli bir sisteme gore yapilmaktadir. Kesinlikle koltuk garantisi verilmez.(ön taraf.arka taraf,cam kenarı,koridor vs vs)